J2Demo.zip Poslední vypuštěné demo. Obsahuje deset úrovní lesa a tři úrovně jeskyně. Není tu zahrnutá celá řada vymožeností, které jsem napsal později.
J2M.zip Původní manuál ještě z prvního dema. Vysvětluje ovládání hry. Anglicky
J2_pas.zip Všechny zdrojáky. Jak přímo Jupíra, tak i Editoru a Překladače.
J2_vsjo.zip [6,7MB] Jestli chceš pokračovat ve vývoji, tak stáhni tento soubor. Obsahuje vše včetně kompletní sady všech spritů.
Jupíra 2 jsem programoval v tehdy nejnovější verzi Freepascalu, a to v 1.0.10. Brzy po ukončení vývoje se objevila nová, „dvojková“ generace Freepascalu, která byla, hlavně zpočátku ve verzích pro DOS velmi špatně odladěná, a tudíž chybová. Už v září 2006 jsem ale modifikoval zdrojový kód, aby fungoval i pod tehdy nově vypuštěnou verzí 2.0.4. Po těchto úpravách vše fungovalo bez obtíží až do verze 2.4.2. Poté se projevily další odlišností mezi „starou“ a „novou“ generací Freepascalu a Jupír pak nefungoval správně.
K nové revizi zdrojového kódu jsem se namotivoval až v 1/2016, když vyšla první verze třetí generace Freepascalu, konkrétně 3.0.0
Soubory ke stažení zde na stránce již mají v sobě tyto úpravy a zdrojové kódy je v době psaní tohoto textu možné korektně přeložit pod všemi třemi generacemi Freepascalu.